Büromuz kurucusu Av.Burcu Sarica Türkiye’nin önde gelen bankalarindan Denizbank A.Ş’nde 9 yıl sureyle Bireysel, İsletme, Ticari ve Tarim Kredileri Kanuni Takip Bölümleri’nde risk takibi, resmi raporlama, analiz ile Türkiye genelinde 250’ yi aşkın büronun merkezden denetiminde ve 2 yıl da kredi dışı davaların takibinde görev almış sonrasında 2015 yılında Sarıca Hukuk Burosu’ nu kurmuştur.

Sarıca Hukuk Bürosu, güven ve gizlilik ilkelerini prensip edinerek, müvekkil memnuniyetinin kaliteli hizmetle, başarının ancak çok çalışmayla mümkün olabileceğinin bilinciyle hizmet vermektedir.

Faaliyet gösterdiği sektördeki kurumsal tecrübesiyle, hukukun her alanını kapsayacak şekilde, yoğunlukla icra ve dava takip alanlarında müvekkillerine destek vermektedir.

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

Bütün çalışmalarımızda olumlu yönde iz bırakabilmek, konusunda hep en iyi olmayı hedef edinmek, çağın yeniliklerini hukukun gelişimi ile entegre etmek, kurumların güven duyduğu, en büyük değil, fakat “en iyi, en güvenilir hukuk bürosu” olmaya gayret etmek, bu ilkeden yola çıkarak müvekkillerine kaliteli hizmet verebilmektir.